Черговий успіх наших програмістів

Студент 6-го курсу ФФМКТО Євген Заволока зайняв призове місце в цей раз на престижній Всеукраїнській студентській олімпіаді з спеціальностей “Інформатика”, яка пройшла в Харківськім політехнічнім інституті 24-25 квітня цього року, в якому прийняли участь сильніші учасники ведучих університетів України. Випередив у впертій боротьбі в фінальному турі багато відомих технічних и національних вишів він зайняв почесне 3-те місце зі спортивного програмування, про що оргкомітет змагань офіційно нещодавно повідомив ректорат нашого університету. Інший учасник студент 3-го курсу Влад Меснянкін також зайняв 20-те почесне місце і потрапив в першу третину фіналістів.

Ці успіхи свідчать про високий рівень підготовки провідних студентів факультету і наявності великого потенціалу навчання професійному програмуванню в нашому місті. Вітаємо переможців!

Олександр Сосницький,
доцент кафедри КТУНІ Олександр Сосницький,
Володимир Лаврик,
асистент кафедри КТУНІ

На світлині: бронзовий призер індивідуальної першості України з програмування Євген Заволока