Добрий початок бердянських команд у всесвітніх змаганнях ACM ICPC 

Чудово почали наші програмісти в цьому році виступ в щорічному циклі головних міжнародних студентських змагань зі спортивного програмування ACM ICPC, які викликають великий інтерес в області комп’ютерних наук по всьому світу. 1-й етап змагань як 1/8 фіналу ACM ICPC традиційно пройшов 16-18 квітня в Запорізькій політехніці, в якому від Запорізької області брали участь 45 команд, паралельно з якими на одному суддівському сервері змагалися 78 команд південних Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, а також АР Крим, разом 123 команд. БДПУ вперше виставив 3 команди, які в запеклій боротьбі вперше всі пройшли на наступний 2-й етап (1/4 фіналу ACM ICPC). Разом з командами Запорізької політехніки вони очолюють рейтинг студентського програмування в області.

В обласному заліку перша команда (Євген Заволока, Дмитро Венецькій, Володимир Меснянкін) трохи поступилася минулим 1-м місцем провідній команді Запорізької політехніки, але зайняла 2-ге місце – це спорт. Друга команда (Марк Буркут, Валерій Паценталюк, Валерій Захаров) впевнено посіла 9-те місце. Третя команда (Андрій Саліонов, Роман Малий, Ігор Бова) зайняла 14-те місце У загальному заліку по півдню України ці команди зайняли, відповідно, 8, 27 і 38 високі місця з 123. Команди тренують доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні і інформатики Олександр Сосницький і асистент кафедри Володимир Лаврик.

Наші команди успішно змагалися і перемагали провідні національні, технічні та педагогічні університети та інші вищі навчальні заклади не тільки Запорізької області, але і всього півдня України. Це свідчить про високу професійну підготовку кращих студентів з комп’ютерних технологій в БДПУ, хорошим зв’язкам факультету ФФМКТО і кафедри комп’ютерних технологій з провідними школами міста, а також відповідає інноваційним традиціям Бердянська, який дав багато талановитих вчених і фахівців. Також це означає, що фундаментальну освіту і професійну підготовку за новими перспективними технологіями цілком можна отримати в БДПУ не виїжджаючи в інші міста і далекі країни з такими ж загальновизнаним дипломами.
Бажаємо успішної підготовки і виступу всім командам на 2-му етапі!

 

Олександр Сосницький,

доцент кафедри КТУНІ,

Володимир Лаврик,

асистент кафедри КТУНІ

На світлині: срібні фіналісти першості України серед вишів перша команда БДПУ, капітан команди Євген Заволока, тренер команди Олександр Сосницький

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print