Для вчителів району

Учителі трудового навчання та технологій, початкових класів, методисти комунальної установи «Районний методичний кабінет» 19 травня ц. р.  долучилися до методичного Workshop, що проводився на базі Бердянського державного педагогічного університету.

Важливим моментом заходу стала жвава дискусія «Сучасні тенденції розвитку трудового навчання», яку запропонував доцент кафедри професійної освіти трудового навчання та технологій  Микола Пелагейченко. Під час обговорення було зроблено акцент на  перспективи та тенденції розвитку трудового навчання як важливого складника різнобічного розвитку особистості школяра і є засобом розвитку його творчої компетентності.

Цікавим та корисним для вчителів району став майстер-клас «Вовняний живопис», що запропонувала гостям Workshop викладач кафедри професійної освіти трудового навчання та технологій БДПУ Олена Савицька. Опанування нетрадиційними техніками декоративно-ужиткового мистецтва (одна з яких – вовняний живопис), є важливою умовою становлення педагогічної творчості вчителів трудового навчання та технологій.

Необхідно також відзначити й участь у Workshop декана  факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Вікторії Жигірь і завідувача кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Валентини Перегудової, які у своїх виступах висвітлили актуальні питання організації трудового навчання у сучасних школах в умовах трансформації системи загальної середньої освіти.

Завдяки творчій атмосфері, високому професіоналізму організаторів подібні заходи практичного спрямування є надзвичайно важливим фактором для пошуку шляхів удосконалення технологічної освіти у школах  шляхом розширення професійного кругозору методистів та практикуючих учителів.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами факультету)

 

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print