Дні науки на кафедрі правознавства

11 травня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки на гуманітарно-економічному факультеті Бердянського державного педагогічного університету відбулося засідання студентської наукової секції «Розвиток правової системи України в період глобалізації», організоване кафедрою правознавства під керівництвом д. ю. н., проф. Юрія Фролова та к. політ. н., доц. Наталією Івановою.

У процесі роботи секції було заслухано 8 доповідей. Здобувачі вищої освіти представили актуальні, цікаві та змістовні доповіді з проблем кримінального, конституційного, цивільного та сімейного права. Пожвавлення аудиторії було під час виступів студентів Вадима Вареника, Геннадія Сентюшкіна, Анастасії Асєєвої, Марини Змієвської, про що свідчать численні запитання, на які студенти дали ґрунтовні відповіді.

За результатами роботи секції грамотою гуманітарно-економічного факультету за активну участь у роботі студентської наукової секції нагороджено Геннадія Сентюшкіна та Анастасію Асєєву. За найкращу доповідь Подяку ректора отримав здобувач першого рівня вищої освіти Вадим Вареник, тема доповіді: «Громадські організації як учасники цивільних правовідносин» (науковий керівник – к. ю. н., доц. Катерина Дудорова).

Дякуємо всім учасникам і бажаємо творчих успіхів!

За матеріалами кафедри правознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print