Неформальна освіта майбутніх учителів початкової школи у контексті математичної освітньої галузі

Однією із складових освітнього процесу на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (декан – професорка Людмила Коваль) є неформальна освіта.

З цією метою в. о. доценткою катедри початкової освіти Тетяною Ніконенко було запропоновано для здобувачів першого рівня вищої освіти с26ПО та 41ПО груп різні онлайн-платформи, що містять як платні, так і безкоштовні курси для самоосвіти вчителів початкової школи.

У результаті активної роботи майбутні фахівці обрали різні курси та вебінари для прослуховування й відпрацювання матеріалів, серед них «Стартуємо до успішної школи» з циклу онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина» від Програми підтримки освітніх реформ в Україні Демократична школа, 30 годин (1 кредит ЄКТС), «Навчаємось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

На сайті Всеосвіта мали можливість прослухати вебінари «Нестандартні форми роботи на уроках математики та української мови у початковій школі», «Секрети цікавого навчання. Урок без методички» і успішно склали тестування з опрацьованих тем та отримали сертифікати.

Запропоновані курси цікаві, поглиблюють практичні й теоретичні знання та навички студентів і мають доступ до матеріалів в будь-який зручний час, що дає можливість активно долучитися до них.

Окрім цього, під час формування підсумкової оцінки з курсу «Практикум з розв’язування задач в початковій школі» результати неформальної освіти здобувачів першого рівня вищої освіти оцінюються додатковими балами з поданням офіційних сертифікатів, що зазначено в робочій програмі та силабусі.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print