До Дня Збройних сил України

День Збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення в 19991 році Закону України «Про Збройні сили України».

Цей день присвячений усім українським військовослужбовцям, які служать, або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Солдати української армії…Шлях їх такий же непростий, як і становлення самої держави України. Козаки, українські січові стрільці, Галицька армія, армія УНР, Українська Повстанська Армія, Збройні сили України – так в свій час називалося українське військо, яке було покликано боронити націю.

Напередодні свята у гості до студентів гуманітарно-економічного факультету завітали наші давні друзі – Сергій та Олександр, бійці військових частин. Представники студради факультету, деканат щиро вітали воїнів зі святом, висловлюючи слова поваги та шани, побажання здоров’я, сили духу і найскорішого миру. А також були передані святкові кошики зі смаколиками та засобами гігієни.

Маргарита Бугасова,

студентська рада гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print