Майстер-клас для майбутніх педагогів-музикантів

В університеті стало доброю традицією запрошувати педагогів-практиків для передачі цінного досвіду молодому поколінню. Так, 27 листопада 2020 року кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін організувала для викладачів і здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)» онлайн-зустріч з директором Бердянської дитячої музичної школи, викладачем по класу фортепіано Максимом ЛУК’ЯНЧИКОВИМ .

У процесі роботи зі студенткою І курсу 13ММ групи Олександрою ШОСТАК викладач розкрив шляхи подолання труднощів, з якими стикаються студенти під час вивчення фортепіанних творів. На заході жваво обговорювалися нагальні проблеми методики фортепіанного виконавства, методи формування в здобувачів техніки звуковидобування, визначення етапів роботи над вивченням фортепіанних творів тощо. 

Також Максим Ігорович акцентував увагу педагогів не тільки на способах оволодіння мистецькими творами, а й умінням розвивати в дітей естетичні смаки, відчувати красу навколишнього світу, творчо перетворювати дійсність за законами прекрасного. Адже завдання педагогів – розширити музичний світогляд дитини, розвинути естетичні почуття, виховати ціннісне ставлення до музичної культури.

                                                                                За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print