До сесії і на сесії живуть студенти весело!

12 грудня викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти та здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» стали учасниками інтелектуально-розважального шоу «Інтуїція».

Захід відбувся у рамках підсумкової екзаменаційної роботи з дисципліни «Анімаційна діяльність соціального працівника». Організаторами шоу виступили здобувачі 3-го курсу під керівництвом доцента Анастасії Тургенєвої.

Інтелектуально-розважальне шоу, яке було представлене на розсуд глядачів, є аналогом шоу «Суперінтуїція», яке транслювалося на новому каналі. Головними героями заходу виступили Анна Скорінова (здобувачка 3-го курсу зі спеціальності «Соціальна робота») та доцент Сергій Улюкаєв. Їм належало вгадати неправдиві факти про викладачів та студентів, керуючись логікою або інтуїцією.

У рамках заходу була надзвичайно запекла боротьба. Але все ж таки перемогла дружба. А всі учасники та організатори заходу отримали можливість дізнатись багато цікавинок як про викладачів, так і про своїх друзів.

Тож з упевненістю можемо стверджувати, що і на сесії можна отримувати задоволення і натхнення від навчання.

Дякуємо організаторам заходу Юлії Піддубній, Анастасії Євтушенко, Анастасії Караулановій, Анастасії Чорній, Олексію Кучереку, Олені Горі, Анастасії Зарубіній, Катерині Ончевій, Катерині Грабаренко та ідейному натхненнику доценту Анастасії Тургенєвій за настрій і натхнення!

 

Анастасія ПОПОВА,
ст. викладач кафедри
соціальної роботи та інклюзивної освіти
ФДССО, к.п.н.
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print