До Волновахи на «День кар’єри»  

  30 жовтня 2019 року представники БДПУ – декан Гуманітарно-економічного факультету Т. Макаренко, методистка навчального відділу з підвищення кваліфікації Л. Костенко, заступник начальника відділу виховної роботи К. Пономаренко, асистент кафедри дошкільної освіти Н. Григор’єва на запрошення Волноваської РДА спільно з Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту стали учасниками інформаційного заходу  «День кар’єри» з метою надання допомоги випускникам загальноосвітніх шкіл району у виборі майбутньої професії.

Підчас проведення профорієнтаційної роботи перед початком заходу педагоги шкіл міста й учні 9–11-х класів мали можливість отримати рекламно-інформаційні матеріали про БДПУ, буклети з роз’яснювальною інформацією про всі факультети вузу, поспілкуватися безпосередньо з представниками вищого навчального закладу, отримати вичерпні відповіді на всі питання щодо умов вступу, навчання, підвищення кваліфікації.

Після урочистого привітання адміністрації Волноваського районного центра зайнятості перше слово для презентації нашого університету було надано Тамарі Макаренко. Запрошені педагоги та учні дізналися про історію та теперішню діяльність БДПУ, потужний викладацький склад, комфортні умови проживання у гуртожитку та навчання у сучасно обладнаних аудиторіях; отримали інформацію про цікаве та динамічне студентське дозвілля; активну роботу студентської ради закладу; реальні можливості стажування за кордоном; фінансову допомогу фондів під час навчання талановитим і старанним здобувачам вищої освіти.

Сподіваємось, що надана інформація зацікавила майбутніх випускників шкіл м. Волноваха, а представників БДПУ запрошено на наступну інформаційну зустріч з профорієнтації, яка відбудеться навесні 2020року.

Асистент кафедри дошкільної освіти Наталя ГРИГОР’ЄВА
Світлини Кирила ПОНОМАРЕНКА

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print