Важливі гості у студентів-журналістів

  Цієї середи викладачі кафедри соціальних комунікацій та студенти-журналісти факультету філології та соціальних комунікацій зустрічали Координатора Державного Департаменту США з питань американської допомоги в країнах Європи та Євразії Джеймса Куліковскі. Разом із паном Джеймсом кафедру відвідали координаторка Державного Департаменту США з питань американської допомоги для України Ерін Спітцер, директорка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Сюзан Фрітц.

Для гостей провели екскурсію в навчальні кабінети радіо- та тележурналістики, доценти Юлія Мельнікова і Анастасія Носко розповіли високоповажним гостям, як обладнувалися ці лабораторії, продемонстрували новітнє обладнання, яке було закуплене за рахунок грантів від Посольства США в Україні та про значний фінансовий внесок самого університету, адже грантові кошти можна витрачати лише на обладнання і проведення тренінгів, а ремонтні роботи та закупівля меблів й інших матеріалів лягає на плечі грантоотримувачів.

У приємній і затишній атмосфері пройшла зустріч з представниками студентства різних років навчання. Першокурсники розповіли, чому обрали спеціальність журналістика, а представники старших курсів – про свій досвід навчання та повсякденне використання ресурсів кафедральної телерадіолабораторії, що дуже допомагає їм під час виробничих практик і сприяє їх становленню як конкурентоспроможних і соціально відповідальних журналістів.

Згодом журналісти 4 курсу продемонстрували власноруч підготовлений відеоролик. За основу було взяте опитування «Чи зможете ви розрізнити фейкову новину від правдивої», проведене на центральних вулицях Бердянська.

Студенти щиро подякували гостям за те, що завдяки гранту навички у створенні власних медіапродуктів значно покращилися, а саме обладнання дало змогу швидше орієнтуватися вже на самій практиці.

Джеймс Куліковскі і Сюзан Фрітц побажали студентам і надалі удосконалювати свою майстерність і в майбутньому стати успішними журналістами.

Сергій Сінча, кореспондент «Університетського слова»

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print