Долучилися до участі у міжнародних конференціях

29 квітня 2021 року на базі наукової платформи Open Science Laboratory (м. Київ) відбулася XV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути». Метою конференції було всебічне міжвідомче обговорення наукових і практичних проблем сьогодення; пошук шляхів розвитку та інтеграції науки, освіти і виробництва.

До участі в конференції було запрошено науковців, викладачів, здобувачів, аспірантів фахівців з освітніх, економічних, гуманітарних технологій забезпечення сталого розвитку сучасного суспільства.

У конференції в розділі педагогічні науки взяли учать здобувачі другого рівня вищої освіти гуманітарно-економічного факультету спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Наталя Постол, Людмила Пащенко, Оксана Гриньова, Олена Коврижкіна (науковий керівник: к.п.н., доцентка кафедри менеджменту та адміністрування Ольга Старокожко).

Учасники мали можливість поділитися результатами наукових досліджень, власними методичними і практичними доробками, досвідом організації освітньо-виховного процесу в умовах дистанційного навчання.

За матеріалами кафедри менеджменту

та адміністрування (фото з архіву кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print