Долучилися до прекрасного

20 лютого ц. р. викладачі-куратори кафедри соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ разом із студентами та магістрантами спеціальності «Соціальна педагогіка» відвідали один із найстаріших музеїв України на березі Азовського моря – Бердянський художній музей імені І. Бродського. Молодь дізналася про історію заснування музею та створення цікавої колекції українського та російського мистецтва XIX – початку XX сторіччя, окремих зразків західноєвропейського мистецтва XVII сторіччя; ознайомилася з «золотим фондом» музейного зібрання, який складають твори художників-реалістів, з якими І. Бродський був пов’язаний дружбою та знайомством. Так, відвідувачі мали можливість на власні очі переконатися у неповторності та взірцевості робіт видатних художників: Я. Хаста, М. та В. Прокоповичів, С. Семендяєва, В. Сєрова, Куінджи, І. Мясоєдова, І. Айвазовського.

IMAG0316

Саме в цей час у стінах музею проходили дві виставки – виставка ляльок М. Алябушевої та її учениць, виставка І. Мовчана під назвою «Світ у скульптурі».

Загалом, такі культурні заходи впливають на формування почуття прекрасного та художнього смаку у молодого покоління студентів, що так необхідно для майбутнього спеціаліста з повною вищою освітою.

Ольга Величко,
асистент кафедри соціальної педагогіки

На фото: студенти спеціальності «соціальна педагогіка»
Інституту соціально-педагогічної та корекційної
освіти БДПУ насолоджуються творами мистецтва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print