Досвід фахівця-практика

16 жовтня ц.р. за ініціативи асистента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Михайленко Н.В. в рамках вивчення дисципліни «Соціальна робота в системі освіти» до здобувачів І (бакалаврського) освітнього рівня зі спеціальності 231 Соціальна робота завітала педагог соціальний  ЗЗСО № 11 м. Бердянська – Сєрокващенко Олена.

Олена розповіла про особливості здійснення  соціально-педагогічного супроводу дітей та сімей «групи ризику» в умовах закладу загальної середньої освіти, зміст профілактичних та корекційних заходів, що реалізуються в рамках супроводу, специфіку співпраці з зовнішніми організаціями та службами в контексті зазначеного напрямку роботи (ЦСССДМ, Служба у справах дітей, ювенальна превенція і т.д.), ознайомила здобувачів зі зразками службової документації, поділилася практичним досвідом вирішення проблемних ситуацій. Окрім того, здобувачі мали змогу поставити фахівцеві питання, які викликали у них найбільше зацікавлення.

Варто зазначити, що Олена є випускницею факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету за напрямком підготовки «Соціальна педагогіка». Приємно усвідомлювати, що наші випускники повертаються в стіни рідного університету уже в якості професіоналів, готових ділитися власним практичним досвідом з однодумцями.

Бажаємо Олені успіхів у подальшій професійній діяльності, а здобувачам – натхнення та наснаги в опануванні нових знань!

 

 

Михайленко Н.В.,
асистент кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print