Дивовижне мистецтво сoffee-art від викладачів катедри початкової освіти

22 та 23 травня ц. р. проходив Фестиваль практичної психології «АРТ-ДИВОСВІТ».

На базі дитячого табору «Райський куточок» зібралися топові психологи з усієї України. Свято творчості та саморозвитку зібрало понад 300 фахівців, що працюють у сфері психологічного консультування, психотерапії, бізнесконсультування, оргконсультування, тренерів, студентів, викладачів та вчителів.

Протягом двох днів свої майстер-класи презентували тренери з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Маріуполя та Бердянська. Своїм досвідом також поділилися викладачі та працівники Бердянського державного педагогічного університету. Фестиваль був насичений різноманітними майстер-класами та психологічними практиками. Крім того, цікаву інформацію можна було почути від дієтологів, ігротренерів, масажистів, енергопрактиків і арттерапевтами.

На цьому заході старша викладачка катедри початкової освіти Качерова Ольга виступала спікером фестивалю та провела майстер-клас із кавового живопису «Творчість – це мелодія життя з ароматом кави».

Сoffee-art кавовий живопис – це напрямок в сучасному мистецтві, який передбачає створення монохромних картин. Це так прекрасно і так оригінально: заварити чашку міцної ароматної кави, але не смакувати нею, як звикли, а занурити пензлик і створити шедевр на папері.

Під час фестивалю спікери створювали максимально дружню і сприятливу атмосферу, учасники знайомилися між собою і обмінювалися контактами. За підсумком всі залишилися задоволені і натхненні. Їхали з очікуванням наступного фестивалю.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print