Захист курсових робіт здобувачів вищої освіти другого рівня ОПП Початкова освіта

26 травня 2021 року на катедрі початкової освіти (завідувачка катедри – професорка Алла Крамаренко) відбувся захист курсових робіт з сучасних технологій навчання освітніх галузей в початковій школі здобувачів другого рівня вищої освіти (м11 група, ОПП Початкова освіта, декан – професорка Людмила Коваль).

Здобувачі другого рівня вищої освіти ОПП Початкова освіта перед написанням курсових робіт вперше були залучені до онлайн-зустрічей з керівниками, під час яких вони були ознайомлені із тим, що Бердянський державний педагогічний університет бере участь у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (AcademIQ)» (перша проректорка Ольга Гуренко та керівниця навчального відділу Ольга Шубіна). А також, в рамках зустрічей, було активізовано увагу здобувачів на тому, що БДПУ з 2020 року співпрацює з сервісом Strikeplagiarism, який дозволяє перевіряти текст на антиплагіат за різними пошуковим модулям, що містяться в її базі даних і отримати детальний звіт подібності. До списку джерел сервісу входять бібліотеки більш ніж 500 найвідоміших університетів світу, а роботи перевіряються на 200 різних мовах.

Викладачі катедри початкової освіти в рамках процедур забезпечення якості освітньої діяльності, постійно звертають увагу здобувачів на нормативну базу, що регламентує вимоги дотримання академічної доброчесності. Так, Згідно із  положенням «Про академічну доброчесність у Бердянському державному педагогічному університеті» та «Про виявлення та запобігання академічного плагіату у Бердянському державному педагогічному університеті» електронні версії курсових робіт здобувачів до захисту пройшли перевірку на відкритих для безоплатного використання платформах Etxt Antiplagiat, Content-watch, Advego Plagiatus на дотримання вимог щодо академічної доброчесності. Слід відзначити, що усі роботи, подані на захист комісії мали протоколи оригінальності не менше 70%, що відповідає нормам дотримання академічної доброчесності у ЗВО.

Отже, за результатами захисту курсових робіт можна констатувати, що на вимогу часу, катедра початкової освіти демонструє максимально доброзичливе, конструктивне ставлення до здобувачів другого рівня вищої освіти при обов’язковому дотриманні принциповості та об’єктивності оцінювання їх досліджень згідно з вимогами щодо дотримання академічної доброчесності.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print