Екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів – 2020» на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

За традицією, кожної третьої суботи вересня в Україні та в усьому світі мільйони людей долучаються до прибирання берегів водойм від побутового сміття.

В екоівенті «Міжнародний день чистих берегів – 2020» також взяли активну участь здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація». Ініціатором заходу виступили викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації (завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Світлана Хатунцева).

Небайдужі та завзяті майбутні вчителі біології, здоров’я людини, вчителі-реабілітологи під керівництвом куратора групи (кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Кара) з щирим задоволенням прибирали узбережжя Азовського моря, долучали до важливої справи містян, проводили роз’яснювальну роботу.

Активними учасниками екологічної акції були Ігор Башлук, Руслан Капуста, Владислав Орел, Анна Рубан, Юлія Саричева, Валерія Скрипнік, Катерина Чудаєва.

Юлія Саричева,

здобувачка вищої освіти факультету

фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ

освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Физична реабілітація»

Світлини з архіву авторки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print