Екологія і пандемія: точки зіткнення

«COVID-19 та екологічний баланс. Бесіди з доктором Гольдшейном» – так називався Zoom вебінар з п. Гольдштейном (США), що відбувся 3 червня о десятій годині ранку (за Нью-Йорком). Професор Вищої школі громадського здоров’я Пітсбурзького університету п. Бернард Голдштейн підготував доповідь щодо сучасного екологічного стану в світі та разом з організацією «World Information Transfer» презентував її молоді. Ця організація, яка виступає за зв’язок між здоров’ям та кліматом, ініціювала серію вебінарів Virtual Voices з метою просування новин, що ґрунтуються на фактах.

Модерував зумінар п. Апурв Гупта, професіонал із стратегічних консультацій компанії Accenture, член Ради Всесвітньої передачі інформації. Серед учасників також була п. Христина Дурбак, відома меценатка, завдяки якій здобувачі вищої освіти мають змогу отримувати стипендії від Фонду Катерини Ковшевич.

Відкритий для громадськості, безкоштовний вебінар зібрав півсотні небайдужих юнаків і дівчат, щоб вони поміркували разом, як запобігти поширенню дезінформації і масовому розповсюдженню фейкових новин, про важливість критичного мислення і вміння відрізняти факт від художньої літератури.

Бердянська молодь стала учасниками серії вебінарів завдяки Степану Гериліву, представнику Фонду імені Катерини Ковшевич. Бердянський державний педагогічний університет на хмарній конференції презентували: Крістіна Крива, Данііл Хабаров (ФФСК), Вадим Вареник, Олександр Сафонцев (ГЕФ), Наталя Рибнікова (ФДССО), а також Арсеній Мельніков.

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»
Фото авторки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print