Екскурсія до Запоріжжя

У минулі вихідні 16 найактивніших студентів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти разом з викладачем Дариною Литвиченко вирушили з екскурсією до Запоріжжя.

Місто зустріло нас сонячною погодою, а проспект Соборний вразив чистотою, квітами та архітектурою. Перша зупинка  – найбільший в країні музей ретро техніки «Фаетон». Ми дізналися не тільки про розвиток техніки у ХІХ–ХХ столітті, але й побачили автомобілі з цікавою історією. Це машини, які «знімалися» в багатьох вітчизняних фільмах. Або автівка останнього Голови держради Німецької демократичної республіки. Дивлячись на нього, розумієш, що прогрес торкається не тільки техніки. Впала Берлінська стіна, на карті світу нема держави НДР, а автомобіль прикрашений її прапорцем.

Переїзд, і ми вже на річному трамвайчику милуємося краєвидами острову Хортиця, знайомимося з устроєм Запорізької Січі, захоплюємося величчю Дніпрогесу і шлюзуємося. Оце так емоції!!! 

Трамвайчик привіз нас до Дубового гаю – найбільшого і найгарнішого парку Запоріжжя. Тінисті алеї, альтанки, паркова скульптура нікого не залишили байдужим. В Інстаграм летіло десятки фото.

Свіже повітря, позитивні емоції позначилися на апетиті студентів, тому ярмарок вуличної їжі та McDonald’s завершили наше знайомство з обласним центром.

Усі учасники екскурсії щиро дякують в. о. ректора університету Ігорю Богданову та голові профкому Віталію Лолі за незабутні враження і можливість здійснити таку цікаву та пізнавальну подорож!

Від імені всіх екскурсантів –

Коваленко Вікторія,

здобувачка групи м13СО

факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти

,


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print