Еразмус-візит делегації Вищої технічної школи в Катовіце до БДПУ

Цього тижня в БДПУ перебуває представницька делегація Вищої технічної школи в Катовіце (Польща) на чолі з її ректором, професором Александром Остендою.

Наприкінці весни представники БДПУ за програмою Erasmus+ Академічна мобільність (KA-107) перебували у Вищій технічній школі в Катовіце, і ось тепер – польський візит у відповідь у рамках цієї ж програми.

Договір між Бердянським державним педагогічним університетом та Вищою технічною школою в Катовіце (Польща) про співпрацю в різних сферах наукової та освітньої діяльності був підписаний ще в 2013 році. І ось вже упродовж 8 років ця співпраця тільки поглиблюється.

До складу делегації Вищої технічної школи в Катовіце, крім ректора, увійшли проректор Вищої технічної школи в Катовіце Магдалєна Вєжбік-Строньська, начальник відділу маркетингу та ІТ Павел Мікос, координатор програми Erasmus + (KA-107) Марек Джюк, співробітниця ректорату Домініка Каліта.

8 червня відбулися зустрічі польської делегації з ректором БДПУ Ігорем Богдановим, з іншими представниками керівництва і викладацького складу бердянського ЗВО, презентації та лекційне спілкування зі студентами БДПУ.

Ігор Лиман,

координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print