Викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін спеціальності «Хореографія» були запрошені на ювілейний концерт академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич».
Яскраве свято хореографії «Козацькому роду нема переводу», присвячене 50-річчю «Славутича», відбулося наприкінці травня у Дніпровському академічному театрі опери та балету. Зі сцени лунали сердечні привітання ювілярам від керівництва області, міста Дніпра; від поважних гостей з різних куточків України, які є колишніми артистами ансамблю, представниками профільних закладів освіти.
Делегація викладачів спеціальності «Хореографія» на чолі із завідувачкою кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, кандидаткою педагогічних наук, доценткою, заслуженою працівницею культури України Оленою Мартиненко привітала всіх присутніх з визначною подією, підкресливши, що має сподівання на подальшу плідну співпрацю:
- Сьогодні на сцені у складі ансамблю працюють випускники та здобувачі вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету, навіть головний балетмейстер академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» Юрій Дузенко – наш колишній студент. Ми горді можливістю навчати та вчитися у таких майстрів, сподіваємося на подальшу співпрацю!
Запрошення до навчання в БДПУ та відпочинку в Бердянську зала сприйняла гучними оплесками. Із вдячністю директорка «Славутичу» Тетяна Соломко, балетмейстер Юрій Дузенко прийняли сувеніри та подарунки з символікою міста та університету.
Упродовж ювілейного концерту неодноразово згадували засновника ансамблю, постановника самобутніх, яскравих танцювальних композицій Георгія Клокова. Дарунком для усіх присутніх стала бліц-презентація книги «Славутич – ансамбль козацької слави» та довгоочікуваний святковий гала-концерт.
Зворушлива та дружня атмосфера свята стала свідоцтвом того, що мистецтво хореографії не має кордонів, митці-однодумці розуміють один одного без слів, особливо, коли мова іде про український народний танець!
За матеріалами кафедри теорії та
методики навчання мистецьких дисциплін