Семінар: закордонні (не лише) навчальні поїздки (не лише) Erasmus

8 червня 2021 року відбувся практичний семінар «Закордонні (не лише) навчальні поїздки (не лише) Erasmus» для здобувачів вищої освіти спеціальності Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька) та викладачів кафедри іноземних мов і методики викладання Бердянського державного педагогічного університету.

Семінар відбувся за ініціативи доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри іноземних мов і методики викладання Наталі Панової та провідного фахівця з інноваційної діяльності Антона Сердюченка.

У рамках семінару Антон поділився зі здобувачами вищої освіти можливостями, які відкриває для них програма Erasmus, що потрібно для участі та як використовувати результати навчання закордоном у власному житті та професійній діяльності.

Семінар відбувався в інтерактивній формі, викладачі та студенти цікавилися питаннями пошуку програм та проєктів, вимогами для участі та фінансовим аспектом.

Подібні зустрічі сприяють інтернаціоналізації та набуттю міжнародного досвіду здобувачами вищої освіти та їх викладачами, а отже, є актуальними та необхідними в сучасних умовах розвитку вищої освіти та науки.

Антон Сердюченко,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти,

провідний фахівець наукового відділу з інноваційної діяльності

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print