У Школі волонтерів, яка організована викладачами кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, завжди цікаво, креативно, а головне проактивно. В межах однієї з зустрічей для волонтерських лідерів/лідерок розглядали тему пошуку ресурсів на реалізацію соціальних проєктів. Тренерка школи Алла Мельничук розказала про основні принципи фандрайзингу і їх особливості в сучасній Україні.
Зокрема, говорили про проєктний підхід, різновиди ресурсів які можна залучати та особливості роботи з партнерами. Розібрались із тим, що таке фандрайзинг і краудфандінг, чим вони відрізняються, у яких випадках використовуються і як працюють. Також, під час зустрічі учасники/учасниці дослідили ресурси, на яких можна шукати можливості від міжнародних та локальних партнерів (донорів).
Практичним завданням для присутніх був прорахунок вартості власної робочої години. Як приклад вартості залучення волонтерських ресурсів, які зазвичай вважають безкоштовними.
Окрім студентів/студенток школи до цієї зустрічі долучились магістранти та викладачі.
В цьому році діяльність Школи волонтерів__ок підтримала громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки TerredesHommesGermany в рамках проєкту «Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні».
За матеріалами кафедри