Феєричне завершення першої олімпіадиз комп’ютерного дизайну!

Вперше на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти викладачами кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики проводилася олімпіада з комп’ютерного дизайну. Олімпіада проходила у два тури. Перший тур проходив дистанційно  з 12.04.2019 по 24.04.2019 р., в якому взяли участь 40 студентів спеціальностей: «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», «Середня освіта. Інформатика», «Середня освіта. Математика», «Середня освіта. Фізика», «Початкова освіта. Інформатика». Студенти отримали завдання розробити дизайн-макет обкладинки збірника матеріалів конференції, що буде проходити на базі факультету ФМКТО у вересні 2019 року. За результатами першого туру олімпіади було обрано 20 учасників для участі у другому турі.

Другий тур олімпіади з комп’ютерного дизайну проходив у рамках заходів всеукраїнського фестивалю науки БДПУ 14 травня 2019 р. Студенти протягом чотирьох годин створювали дизайн-макети сертифіката і бейджу учасника конференції та обкладинки для блокноту засобами Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Головною вимогою при оцінюванні робіт була розробка власного дизайну поліграфічної продукції для міжнародної конференції в єдиному стилі.

Для визначення переможців другого туру олімпіади до складу журі було запрошено керівників і представників провідних компаній міста Бердянська: Azmol British Petrochemicals, Web-студії AVIS, WebCase, WebOracle, OpenSearch, які, також, виступили спонсорами цього заходу. За результатами другого туру було визначено переможців. Перше місце отримав Саліонов Андрій (2 курс), друге місце отримали два студенти Кислинський Дмитро (2 курс) і Картіннік Дмитро (3 курс), третє місце здобули три студенти Карташов Пилип (2 курс), Куліда Дар’я (2 курс), Цибулька Владислав (2 курс). Переможців нагороджено дипломами першого, другого і третього ступенів, а також цінними подарунками від спонсорів у вигляді: жорсткого диску 1Тb, геймерської комп’ютерної миші,  навушниками, Power bank, flesh-накопичувачами. Всі студенти, які приймали участь у другому турі, отримали грамоти та цінні подарунки від спонсорів:  Power bank, flesh-накопичувачі, bluetooth колонки, комп’ютерну мишу. Загальна вартість призового фонду склала понад 10-ти тисяч гривень.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, а також керівникам і представникам провідних компаній міста Бердянська: Azmol British Petrochemicals, Web-студії AVIS, WebCase, WebOracle, OpenSearch за допомогу у проведенні олімпіади з комп’ютерного дизайну, надану вагому спонсорську підтримку та цінні практичні рекомендації щодо поліпшення професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі комп’ютерного дизайну.

Приємною несподіванкою для учасників олімпіади та викладачів стало запрошення компаніями найталановитіших студентів до проходження співбесіди з працевлаштування.

Вітаємо всіх учасників олімпіади з гідним виконанням поставлених завдань! Пишаємося їх досягненнями та бажаємо подальших творчих і креативних ідей!

Сподіваємося, що олімпіада з комп’ютерного дизайну стане щорічною традицією на нашому факультеті.

 

Викладачі кафедри комп’ютерних
технологій в управлінні та навчанні
й інформатики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print