Фестиваль студентської науки на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін

11 травня в рамках проведення Днів науки в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв відбулося засідання секції «Теоретико-методичні аспекти мистецької освіти в закладах загальної середньої та вищої освіти», організоване кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (голова секції к. пед. н., доцент Анетта Омельченко, секретар – концертмейстер Вікторія Бакум).

У процесі роботи секції було заслухано 8 доповідей. Здобувачі вищої освіти представили актуальні, цікаві та змістовні доповіді з проблем професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва. Такі здобувачі, як Олександр Евін, Олена Йовбак, Валерія Дядюн та Катерина Орел, доповнили свої доповіді цікавими презентаціями.  Кожна доповідь жваво обговорювалася разом з викладачами, здобувачі давали ґрунтовні відповіді. 

За результатами студентського голосування Подяку ректора за найкращу доповідь отримала здобувачка Катерина Орел «Проєкт «InArt» як практичний складник у підготовці конкурентоздатних фахівців музичного мистецтва», керівник к. пед. н., доцент Віра Бурназова. Усі здобувачі були нагороджені грамотами факультету за успішну наукову працю! Дякуємо всім за презентацію наукових здобутків, приємне товариство та спілкування!

За матеріалами кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print