IV міжнародна конференція ФФВСЗЛ

 З 12 по 14 вересня, у стінах БДПУ, проходила ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання впливу довкілля, фізичного виховання та спорту на здоров’я студентської молоді», організована факультетом фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

На пленарному засіданні учасників конференції вітали: Сергій Георгійович Кушнірюкдекан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України; Ольга Іванівна Гуренко, доктор педагогічних наук, професор, перший проректор БДПУ; Ліпич Вікторія Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ; Людмила Петрівна Сущенко – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації факультету фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та інші.

Наступні дні учасники конференції брали активну участь в чотирьох секційних засіданнях, до яких були залучені десятки викладачів та студентів БДПУ інших вишів України та зарубіжжя. Загалом було залучено вісімнадцять закордонних учасників з дев’яти країн світу.

Також на конференції було проведено майстер-клас на тему «Антропологічно-ціннісна рефлексія феноменології серця як людиномірний шлях удосконалення  здоров’язбережувальної і професійної компетентностей педагога» Василем Миколайовичем Федорцем, кандидатом медичних наук, старшим викладачем кафедри  психолого-педагогічної освіти та соціальних наук КВНЗ «Вінницької академії неперервної освіти», докторантом Інституту вищої освіти Національної академії наук України.

Усі учасники конференції залишилися задоволені від роботи пленарного засідання, секційних зібрань, дружньої вечері та, особливо, від відпочинку на Азовському морі у мальовничому, сонячному Бердянську.

Віталій Гнатюк,
кандидат біологічних наук, доцент, заступник декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини з наукової роботи та міжнародної діяльності БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print