Солідний ювілей легендарної людини

  13 вересня у конференц-залі Бердянського державного педагогічного університету зібралися колеги, друзі, вихованці, щоб привітати прекрасну людину, наставника – Геннадія Миколайовича Шилкіна з 80-річним ювілеєм. Завдяки своїй наполегливій, творчій праці та високій компетентності він здобув велику шану та  повагу серед колег та вихованців.

Тож, першими привітали свого колегу перша проректора БДПУ проф. Ольга Гуренко, проректорка з наукової роботи доц. Вікторія Ліпич та голова профкому доц. Віталію Лола.

Особливе місце в біографії ювіляра займає період з 1990 року.  Його випадкова зустріч в Запоріжжі на легендарному острові Хортиця з тодішнім ректором Бердянського державного педагогічного інституту Юрієм Лизогубом змінила життя. Із задимленого Запоріжжя Геннадій Миколайович переїхав у перлину Приазов’я – Бердянськ. Тут він багато років присвятив завідуванню кафедри теорії та методики фізичного виховання БДПУ, виконував обов’язки головного тренера жіночої баскетбольної команди «Чайка», а сьогодні він очолює Раду ветеранів БДПУ. Геннадія Миколайовича прийшли привітати його однодумці-професіонали , члени Ради ветеранів БДПУ, які опікуються питаннями розвитку нашого університету.

Геннадій Шилкін – людина гармонійна, він вдало поєднує у собі талант педагога та вихователя. У викладацькій діяльності завжди органічно сполучав наукові знання з педагогічною практикою, постійно відшукував можливості та шляхи вдосконалення навчально-виховного процесу на основі широкого впровадження новітніх досягнень у галузі фізичної культури та спорту і не тільки. Саме тому з привітальним словом до ювіляра звернулися декани факультетів БДПУ та викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

Здобутки Геннадія Миколайовича справді вражаючі. Його організаторські здібності дали можливість створити  не тільки потужну кафедру теорії та методики фізичного виховання, а й, за допомоги Юрія Лизогуба, жіночу баскетбольну команду «Чайка». Наша «Чайка» неодноразово ставала призером Чемпіонатів України. За це у 1999 р. рішенням комітету з питань фізичної культури і спорту України Геннадію Шилкіну  присвоєно звання «Заслужений тренер України». Зі словами вдячності та привітаннями виступили також його вихованки з команди «Чайка» та голова Бердянської міської федерації баскетболу, депутат міської ради Микола Рудницький.

12 вересня у Запоріжжі Геннадій Миколайович отримав нагороду у номінації «Легенда спорту 2019» та отримав почесний Орден II Ступеня за заслуги перед Запорізьким краєм.

Шановний ювіляре,  редакція «Університетського слова» приєднується до усіх привітань та зичить Вам міцного здоров’я, бадьорості та миру. Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю близьких та приємними миттєвостями!

Дар’я Демченко, кореспондент Університетського слова
Світлини авторки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print