Формуємо нову культуру поведінки

У Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, який щорічно відзначається 25 листопада, студенти-журналісти, викладачі та співробітники кафедри соціальних комунікацій стали учасниками/цями тренінгу «Протидія домаганням у громадських місцях». Цей захід відбувся за підтримки освітньої програми StandUP у партнерстві з L’Oréal Paris та організацій Hollaback і UNFPA.

Правозахисниця Валентина Ємельяненко, експертка Фонду народонаселення ООН в Україні, тренерка з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству UNFPA, тренерка з протидії домагань у громадських місцях L’OREAL та ООН детально розповіла про освітню програму StandUP, яка має на меті навчити близько мільйона людей у всьому святі, як протидіяти і запобігати домаганням, познайомила з партнерськими організаціями.

На тренінгу учасники обговорили різні види домагань – від звукових і візуальних небажаних контактів і коментарів до безпосередньо фізичних доторків, штовхань та інших проявів насильства, проаналізували вплив вуличних домагань на життя людей, які стали об’єктами переслідувань. Особливу увагу тренерка зосередила увагу на шляхах попередження таких дій,  особливо по відношенню до молодих жінок і дівчат.

Приємним продовженням тренінгу стали косметичні подарунки від компанії L’Oréal Paris для найактивніших учасниць.

Текст і фото – Юлія Мельнікова,

завідувачка кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print