Китайська цивілізація: традиції та сучасність

24 листопада на базі Інституту сходознавства імені А. Ю. Кримського відбулася XV Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”.

У конференції брали участь студенти, аспіранти та викладачі різних університетів. Тематика доповідей була зосереджена навколо китайської культури та інших аспектів, пов’язаних з Китайською цивілізацією. Науковий захід мав чотири секції: 1) Дослідження Китайської цивілізації: історія, філософія, культура; 2) Китай в сучасному світі: міжнародно-політичний аспект; 3) Сучасна модель соціально-економічного розвитку Китаю; 4) Теоретичні та прикладні питання китайського мовознавства та літературознавства.

В останній секції виступила студентка 3-го курсу факультету філології та соціальних комунікацій спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» Анастасія Козлова (науковий  керівник – к.ф.н., доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Боговін) з доповіддю на тему “”Геній” Мо Яня як синтез рис “темного” західного стилю і галюциногенного реалізму”.

Кожен виступ супроводжувався захоплюючими дискусіями, що сприяло розширенню знань і обміну досвіду.

За матеріалами кафедри української та зарубіжної

 літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print