Кожен із нас має сказати «Ні!» насиллю!

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Здобувачами першого рівня вищої освіти 33ММ групи спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) була проведена виховна година. Під час заходу студенти розповіли про проблему насилля над жінками, була представлена презентація, де розкривалися передумови появи цієї дати, різноманітність проблем гендерного насильства, офіційні статистичні дані щодо насильства над жінками у світі.

Присутніх ознайомили з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2018 року № 728, де було схвалено «Концепцію Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі на період до 2023 року» з метою забезпечення розбудови системи запобігання та протидії домашньому насильству в умовах децентралізації та запровадження комплексних дій та заходів, спрямованих на зменшення масштабу домашнього насильства.

Учасникам заходу було представлено громадські організації, які надають допомогу жінкам у випадку проявів насильства щодо них, надані телефони гарячої лінії.

Цей захід проводився в рамках акції «16 днів проти насильства». Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині.

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print