«Фудосін» і його 40 медалей

Клуб карате «Фудосін» проводить тренування на базі гімнастичного залу БДПУ вже три роки, протягом яких його спортсмени здобули деяку майстерність й вирішили перевірити свої сили на змаганнях всеукраїнського рівня. І це в них вийшло!

Команда клубу «Фудосін» у складі 20 осіб (14 спортсменів і група підтримки батьків) взяла участь у Чемпіонаті та кубку України з карате (версії IKA і Bogu-Budo ), який проходив 9-10 листопада в Миколаєві.

У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів з Миколаєва, Одеси, Стрия, Луцька, Бердянська та інших міст України. У впертій боротьбі протягом двох днів наші показали гідний результат – 40 медалей (16 золотих , 11 срібних та 13 бронзових)!

На чемпіонат були запрошені судді й спортсмени з нашого клубу, які входять до складу суддівської колегії Всеукраїнської федерації Японської асоціації карате (ВФ ЯАК), серед яких є й студенти БДПУ: Юрій Ковзіков (президент клубу), Богдан Луцай (студент 5 курсу ФФМТО), Андрій Данко (студент 2 курсу ФФВ), Павло Колоянов (студент 1 курсу ІФСК) і Олена Котова (студентка 3 курсу ФКЕТ), Олена Богоявленська. У цих змаганнях наші спортсмени боролися в семи номінаціях в ката IKA (формально-показникові комплекси особисті), кобудо (комплекси зі зброєю), командному ката Bogu-Budo (командні формально-показникові комплекси), в куміте IKA (безконтактні поєдинки особисті), в куміте Bogu-Budo (повно контактні поєдинки особисті), в командному куміте IKA (командні безконтактні поєдинки) і в командному куміте Bogu-Budo (командні повно контактні поєдинки).

2

Чемпіонами й призерами стали: у категорії хлопці 8-9 років – Дмитро Рєзнік, Андрій Конопелько, хлопці 10-11 років – Олександр Лебединський, хлопці 12-13 років – Іван Черкас, Ілля Поповкін, дівчата 12-13 років – Ганна Гакова, Дар`я Соляр, Карина Сугоняко.

Значний вклад у скарбничку клубу зробив наш студент Павло Колоянов, ставши чотириразовим чемпіоном, не залишивши жодного шансу своїм суперникам. У завзятій боротьбі він брав участь в чотирьох номінаціях: в ката, в кобудо, в куміте IKA і куміте Bogu-Budo у віковій категорії 16-17 років, у якій Колоянов Павло завоював чотири золоті медалі , показуючи чітку, швидку техніку, перемагаючи поєдинок за поєдинком.

Гідний результат показала й найстарша спортсменка інструктора Богдана Луцая студентка БДПУ Олена Котова – у категорії 18 і старші в розділі куміте IKA і Bogu-Budo, отримавши дві срібні нагороди та бронзову медаль у програмі ката .

Тренери клубу Юрій Ковзіков, Богдан Луцай та Андрій Данко, виступаючи в розділі командне ката 18+ продемонстрували майстер-клас і в черговий раз стали чемпіонами з золотими медалями. Також наш студент Андрій Данко завоював бронзову медаль у кобудо.

Судді клубу успішно пройшли суддівський семінар, склали іспит й отримали такі суддівські категорії: суддівська категорія «В» – Юрій Ковзіков, суддівська категорія «С» – Богдан Луцай, Андрій Данко, Олена Богоявленська, суддівська категорія «Е» – Павло Колоянов.

Спортивний клуб «Фудосін» вітає своїх чемпіонів, призерів і суддів та бажає їм надалі тільки перемог, сумлінної праці й наснаги.

1

Клуб «Фудосін» висловлює особливу подяку нашому постійному помічнику в організації поїздки ПАТ «Страхова компанія «Оранта-січ», директору Л. В. Картамишевій, а також батькам, які допомагають своїм дітям досягати успіху.

Богдан Луцай,

студент 5 курсу ФФМТО БДПУ

На фото: чемпіони-тренери (зліва направо) Андрій Данко, Юрій Ковзіков, Богдан Луцай та судді й спортсмени клубу «Фудосін»