Герої не вмирають

19 лютого 2020 року до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні студенти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету зібралися на мітинг пам’яті у сквері Небесної Сотні коло пам’ятника героїв, щоб вшанувати подвиг учасників Революції Гідності.

Не можливо забути людей, які відстоювали честь та гідність кожного з нас ціною власного життя. Відстоювали право на свободу та демократичний вибір цілої країни.

«Ми повинні згадувати це кожен рік. Загинули люди, студенти, такі як і ми з вами, які не побоялися піти проти системи, вийти та сказати – я не задоволений цією системою. Я хочу жити в кращій країні. Я хочу зміни для своєї країни. І це дуже великий приклад для нас», – зазначив голова студентської ради БДПУ Микола Оверченко.

До мітингу приєднався представник духовенства, священник Православної церкви України – отець Станіслав, який прочитав молитву за упокій душ українських героїв. Кожен присутній мав змогу покласти квіти та запалити лампадки, тим самим вшанувати пам’ять загиблих.

Текст і фото – Ангеліна КРУЖКОВА, Артем КОВАЛЬОВ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print