Засідання ради роботодавців зі спеціальності 231 соціальна робота

19 лютого відбулась перша робоча зустріч Ради роботодавців кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету зі спеціальності 231 Соціальна робота. Організаторами та модераторами зустрічі виступили гаранти освітньо-професійних програм доценти Катерина ПЕТРОВСЬКА («Соціальна робота та практична психологія»)  та Анастасія ТУРГЕНЄВА( «Соціальна робота та соціальна педагогіка»).

У рамках зустрічі було визначено склад Ради роботодавців зі спеціальності 231 Соціальна робота, яка включає 9 організацій державних і недержавних спеціалізованих служб у галузі соціальної роботи на чолі з керівниками їхніх структурних підрозділів різних рівнів підпорядкування. Зокрема, до складу стейкходерів спеціальності 231 «Соціальна робота» ввійшли:

ПИЛИПЕНКО Ярослава – координатор соціальних проектів Релігійної Місії «Карітас-Спес-Бердянськ» Харківсько-Запорізької Дієцезії Римсько-Католицької Церкви;

МІЛАКУМОВ Володимир – керівник комунальної установи «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради;

ПОЛОЖЕНЦЕВА Анастасія – завідувач відділення Притулку для осіб, постраждалих від домашнього насильства або насильства за ознакою статі Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

БАТУЛИНСЬКА Тетяна – директор Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

ПЄЙЧЕВА Світлана – директор Бердянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

КОПИЦЯ Наталія – керівник ГО «Жінка майбутнього»;

ШОСТАК Олена – заступник директора з виховної роботи Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №  11 Бердянської міської ради Запорізької області;

ШЕНДЛЕР Ірина – директор комунального закладу «Обласний соціальний центр матері та дитини» Запорізької обласної ради;

ПЕЙЧЕВ Дмитро – директор комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» Запорізької обласної ради.

На засіданні були присутні усі представники Ради роботодавців, а також співробітники кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти. У ході робочої зустрічі зі стейкхолдерами відповідно до порядку денного обрано Голову (Олена ШОСТАК), Заступника (Ярослава ПИЛИПЕНКО) та Секретаря (Дмитро ПЕЙЧЕВ) Ради роботодавців; обговорено мету, завдання та організаційне забезпечення співпраці роботодавців та кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти; затверджено перспективний план роботи на 2020 рік; презентовано освітньо-професійні програми підготовки фахівців освітніх ступенів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

Окрім формальних завдань, покладених на Раду роботодавців спеціальності 231 Соціальна робота, враховуючи зацікавленість потенційних роботодавців, було обговорено проблеми у підготовці майбутніх соціальних працівників із врахуванням практичного досвіду, а також окреслені перспективні напрями підвищення якості професійної підготовки соціальних працівників.

Наступна зустріч із Радою роботодавців для обговорення конструктивних ідей щодо внесення змін до змісту та обсягу освітніх компонентів освітньо-професійних програм планується на кінець квітня.

Сподіваємося, що плідна співпраця державних та недержавних організацій у галузі соціальної роботи м. Бердянська та кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти дозволить здійснювати професійну підготовку майбутніх соціальних працівників на ще більш високому науково-практичному рівні.

Дякуємо представникам Ради роботодавців за цікавість і небайдужість до майбутнього нашого рідного міста та України. Адже соціальні працівники – це агенти національних змін і транслятори вірних загальнолюдських цінностей.

Анастасія ПОПОВА, старший викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print