І тур всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Cоціальна робота» і «Cоціальна педагогіка»

18 лютого на базі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти відбувся І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота. Модератором проведення заходу виступила доцент Наталя ЗАХАРОВА.

Усього у першому турі олімпіади з профільних спеціальностей прийняло участь 26 здобувачів вищої освіти, з яких – 17 за напрямом «Соціальна робота» та 9 – за напрямом «Соціальна педагогіка».

Програма І туру олімпіади передбачала блок тестових завдань з фахових дисциплін та виконання практичних завдань. Конкуренція була серйозна, адже кожен з учасників має високий рівень теоретичної підготовки і гідний представляти наш університет на Всеукраїнському рівні.

За результатами І туру зі спеціальності «Соціальна робота» найбільшу кількість балів отримала здобувачка 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Наталія Рибнікова (61 бал);

На другому місті – здобувач 3-го курсу Олексій Кучерук (55 балів).

Переможцем І туру за спеціальністю «Соціальна педагогіка» стала здобувачка 2-го курсу Сердюченко Анастасія із результатом в 48 балів.

Тож ці здобувачі зі спеціальності 231 Соціальна робота рекомендовані до участі у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка».

Вітаємо всіх учасників І туру олімпіад зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» та готуємось представляти наш Університет на Всеукраїнському рівні.

Бажаємо успіхів і натхнення!

Наталія ЗАХАРОВА, доцент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент

Cвітлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print