«Хто зверху?»: університетська версія

У середу, 18 лютого, студенти першого курсу різних спеціальностей факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти провели університетську версію популярного телешоу на «Новому каналі» – «Хто зверху?». Захід було приурочено до Дня закоханих.

Як і належить, зібралися дві команди учасників: 5 дівчат і 5 хлопців. Учасниці команди дівчат – Надія Тюк, Анастасія Черкез, Софія Єсипова, Аліна Данілова, Ірина Жук. Команду хлопців сформували – Роман Напрягло, Даниїл Бочко, Андрій Дьомін, Олександр Напрєєнко, Віктор Янкул. Місця ведучих зайняли Марія Верік та Діана Флінта. Вони познайомили глядачів із гравцями та назвали їх вагомі переваги над опонентами.

Дуель між «світом» хлопців та дівчат тривала 6 раундів-конкурсів: «Вгадай пісню», «Хто я?», «Ширма і танець», «Крокодил», «П’ять слів», «Мозковий штурм», а також не обійшлося без «дивоглядок». Упродовж шоу аудиторія отримувала задоволення від кумедних ситуацій, в яких опинялися учасники, їх смішних танців, каламбурів, жартів, і віддячувала шаленою підтримкою.

Після години запеклих змагань з рахунком 7:6 перемогу здобули хлопці, і в нагороду отримали солодкі призи. Щоб зменшити розпач від поразки старанних дівчат, хлопці запропонували зробити спільне фото.

Студентам дуже подобаються подібні ігри, адже вони зближують та роблять колективи міцнішими.

Сергій СІНЧА, Вікторія ГРИЦАЙ, Олександра ПОЛЯКОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print