Майстер-клас «Танцювальні тренування: особливості і напрями»

17 лютого 2020 року викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія ТАРАНЕНКО та Наталя КРИВУНЬ разом зі здобувачами ІІІ курсу І рівня вищої освіти та І курсу ІІ рівня вищої освіти спеціальності «Хореографія» взяли участь в майстер-класі «Танцювальні тренування: особливості і напрями».

Майстер-клас проходив на базі фітнес-центру «KotenGym», студенти та викладачі мали змогу познайомить з найпопулярнішими танцювальними напрямками, як «Step» (аеробні заняття на степ-платформі, побудовані на засвоєння всіх базових кроків хореографії), «Zumba» (танцювальна фітнес-програма на основі популярних латиноамериканських ритмів), «Пілатес» (серія вправ для збільшення міцності тіла, розвитку м’язів, поліпшення постави, балансу і координації).

Майстер-клас проводили провідні фітнес-інструктори «KotenGym» випускниці Бердянського державного педагогічного університету спеціальності «Хореографія» Ольга КОННОВА, Дар’я КРАВЧЕНКО та Анна ПАРФЬОНОВА.

Викладачі кафедри висловлюють подяку колективу фітнес-центру «KotenGym» та директору МЕЖУЄВІЙ Марині Леонідівні.  Сподіваємось на продовження успішної співпраці на благо професійних інтересів, а також на подальше збільшення досягнутих показників.

За матеріалами та світлинами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print