«Horror Fiction» у філологів

Тематичний захід «Horror Fiction», присвячений святкуванню Геловіна, відбувся 30 жовтня в 5 корпусі БДПУ.

Ініціаторками вечору стали студентки факультету філології та соціальних комунікацій Даяна Камаева та Олександра Семеренко. Дівчата висловили бажання про створення читацького гуртка, в якому кожен студент чи студентка зможе брати участь та обговорювати улюблених авторів і цікаві твори. А одним із способів привернути увагу молоді до читання обрали такий формат.

До студентів БДПУ приєднались учні 11-ої, 10-ої шкіл та Бердянського машинобудівного коледжу. Другокурсниці спеціальності середня освіта (українська мова і література) розповіли присутнім про таких відомих авторів, як Брем Стокер, Мері Шеллі, Едгар По, Роберт Стівенсон, Говард Філіпс Лавкрафт, Роберт Блох, Стівен Кінг, Річард Метісон. Ці письменники творили в жанрах містики, детектив. Знайомство з їхніми творами викликає страх, тривогу, переживання. Саме те, що потрібно на Геловін!

Після інформаційного блоку усі бажаючі пригостились поп-корном та солодощами та перейшли до спільного перегляду фільму «Кладовище домашніх тварин» у старій екранізації.

Ми дякуємо усім організаторам за цікавий вечір та чекаємо на наступну зустріч.

Тетяна Волканова, студентка факультету філології та соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print