Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»

Гарною традицією на факультеті фізичної культури спорту та здоров’я людини БДПУ є залучення до проведення гостьових лекцій відомих науковців споріднених кафедр закладів вищої освіти. У рамках такої співпраці на запрошення завідувачки кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації, професорки Світлана Хатунцевої та доцентки Світлани Кари гостьову онлайн-лекцію провела доцентка кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Маріупольського державного університету Тетяна Шаповалова.

Лекцію було проведено для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) в рамках освітнього компонента «Гігієна» на тему «Гігієна навколишнього середовища».

Лекторка наголосила на тому, що проблема формування здорового способу життя громадян шляхом гігієнічного виховання населення і, в першу чергу, учнівської молоді є однією з пріоритетних. Успішність такого виховання в значній мірі залежить від розуміння того, що наслідком порушення рівноваги між організмом і довкіллям є втрата здоров’я, передчасне старіння.

Тетяна Григорівна звернула увагу майбутніх педагогів на те, що через недотримання основних валео-гігієнічних принципів в організації освітнього процесу в закладах середньої, спеціальної і вищої освіти на виробництві й у побуті зростає частота гострих і хронічних захворювань у школярів та студентів, психічні та соматичні розлади тощо.

Незважаючи на онлайн-формат, лекційне заняття викликало жвавий інтерес у майбутніх учителів та пройшло в теплій атмосфері активного спілкування з викладачем. Проведення занять такого формату, на думку здобувачів вищої освіти, сприяють більш ефективному формуванню фахових компетентностей, досягненню відповідних програмних результатів навчання.

Щиро дякуємо шановній колезі за співпрацю!

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»”

Коментарі закриті.