Актуалізація розвитку ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»

Кафедра економіки, підприємництва та фінансів веде активну роботу з актуалізації освітньо-професійних програм,  тому викладачі беруть участь у різноманітних заходах, що організує місцева влада, бізнес та громадськість.

Особливістю ОПП  «Фінанси, банківська справа та страхування» є акцентування уваги на найбільш значущій для нашого міста та громади сфері туризму. Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної адміністрації ініційовано розробку стратегії розвитку туризму області, до робочої групи увійшли Яна Глазова та Катерина Леміш, які викладають на цій програмі. Наші викладачі беруть активну участь у обговореннях стосовно розробки пропозицій щодо заходів та оперативних цілей в рамках визначеної стратегічної мети №2 «Розвиток людських ресурсів».

10 грудня 2020 відбувся Перший Туристичний Форум Приазов’я, в якому взяли участь Яна Глазова, Катерина Леміш, Вікторія Швачко. Завдяки он-лайн технологіям, використання Zoom конференції та прямої трансляції на Фейсбук у форумі взяло участь близько 5 тис.осіб. Спілкування з колегами дозволило отримати відповіді на деякі практичні питання діяльності курортних та туристичних закладів, зокрема стосовно використання систем фінансового моніторингу їх діяльності.

Викладачі кафедри також постійно підвищують власну кваліфікацію. Так в листопаді 2020 року Яна Глазова, Катерина Леміш, Вікторія Швачко взяли участь у триденному тренінгу «Ефективна співпраця учасників ринку для розвитку туристичної дестинації: Сучасні тенденції, форми, приклади», який було проведено за підтримки USAID. В тренінгу взяли участь всі стейкхолдери туристичної галузі міста Бердянськ – із влади, із бізнесу, із навчального середовища. Тому в рамках тренінгу дізналися не лише цікаву і актуальну інформацію стосовно туристичної дестинації міста, але й змогли зав’язати контакти з роботодавцями міста.

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print