Робота триває… Медіаграмотність – ключова компетентність сучасної людини

07 грудня 2020 року в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся тренінг з медіаграмотності, тренером якого була викладач кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Петрівна Несторенко. Захід проводився за підтримки Інституту дослідження просторового розвитку (ІДПР), Бердянського державного педагогічного університету та Академії міжнародного діалогу та журналістики «Interlink.academy».

Тренінг проходив в одній з аудиторій університету з дотриманням всіх правил безпеки в умовах пандемії – всім членам тренінгу були видані медичні маски та дали змогу скористатися антисептиком. Серед присутніх були також здобувачі вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету, зокрема, здобувачі ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», які були охоче зацікавлені цією подією. Такий захід дозволив здобувачам з ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» розвинути Soft skills з креативного мислення – такого надпрофесійного навику, який дозволить успішно здійснювати участь у робочому процесі та забезпечить високу продуктивність майбутнім фахівцям.

Тренінг проходив 3 години, за які всі присутні змогли актуалізувати та поглибити свої знання з медіаграмотності, пізнати більше про фейки та маніпуляції, познайомитися з техніками та інструментами перевірки інформації (фактчекінгу), а в кінці підтвердити отримані знання завдяки тестуванню в ігровій формі (на основі Kahoot!). Кожний з учасників отримав змогу розписати свій інформаційний день та оцінити, скільки часу на добу він витрачає на пошук інформації в медіа.

Під час тренінгу був оголошений «break-time», на якому учасники мали змогу познайомитися зі здобувачами інших освітніх програм за чашкою чаю з солодощами.

У підсумку учасники відмітили свої позитивні враження та підтвердили результати очікування, а наприкінці кожен присутній отримав сертифікат учасника тренінгу.

За матеріалами кафедри економіки,

підприємництва та фінансів та враженнями здобувачів вищої освіти з

ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print