Гостьова лекція з прав жінок від координаторки з гендерних питань ОБСЄ

4 березня, напередодні чудового свята вшанування жіноцтва, на факультеті філології та соціальних комунікації БДПУ відбулася лекція-дискусія «Гендерні аспекти та роль жінок у вирішенні конфліктів», яку провели представники Дніпровського офісу СММ ОБСЄ для студентів спеціальності 035 Філологія.

На початку лекції декан факультету, професорка Ірина Глазкова привітала присутніх і наголосила на актуальності та доречності дотримання гендерної рівності, акцентувала на болючих питаннях захисту прав людини.

Координаторка з гендерних питань Людівін Естьєн під час інтерактивної презентації надала ґрунтовну інформацію щодо місії ОБСЄ в Україні, розкрила її сутність та значення у нашому регіоні.

Лекція-дискусія надала можливість майбутніх фахівцям зануритися в автентичне англомовне середовище та вдосконалити власні навички комунікації під час обговорення питань гендерної рівності, ролі жіноцтва у соціальному та політичному житті суспільства.

Лектори відзначили високий рівень підготовки студентів-філологів та подякували за позитивну і продуктивну атмосферу спілкування.

Кафедра іноземних мов і методики викладання висловлює подяку адміністрації БДПУ за надане сучасне обладнання, отримане у рамках грантового проєкту USAID.

Оксана Халабузар,

кандидатка педагогічних наук,

доцентка кафедри іноземних мов

і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print