І-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури

20 грудня 2018 року на кафедрі теорії та методики фізичного виховання було створено олімпійську групу для підготовки студентів до І-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури під керівництвом ст. викл. Данило С.М.

20 лютого 2019 року був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури для студентів ІІ–ІV курсів  напряму підготовки й спеціальностей: 6.010201 Фізичне виховання, 014 Середня освіта (фізична культура), 017 Фізична культура і спорт та магістрантів спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

В першому конкурсному завданні: «Домашнє завдання-презентація «Кросфіт вдома – програма тренувань у домашніх умовах» І місце посіла студентка групи м11фкс Шутова Л.  В номінації тестові завдання з теми: «Вплив фізичних вправ на організм тих, хто займається» І місце посів студент 31сфк групи Комарістов С. В номінації письмове завдання: «Оздоровче значення фізичних вправ» І місце посіла студентка  групи м11фкс Шутова Л.  В номінації творче завдання: «Сутність принципів методики фізичного виховання»   І місце здобув студент групи 32фкс Мацухов Д.

За підсумками всіх завдань І–го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури студентка м11фкс групи факультету фізичного виховання Шутова Л. посіла І місце; ІІ місце посів Мацухов Д. студент 32фкс групи факультету фізичного виховання; ІІІ місце зайняв Комарістов С. студент 31сфк  групи факультету фізичного виховання.

Призери та переможці у номінаціях і за підсумками всіх завдань студентської олімпіади з фізичного виховання були нагороджені пам’ятними подарунками, грамотами та солодкими призами.

Абсолютний переможець І–го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з  фізичної культури студентка факультету фізичного виховання м11фкс  групи Шутова Л.  рекомендується  до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичного виховання.

unnamed (1) unnamed (2)

unnamed (3) unnamed (4)

unnamed (5) unnamed

 

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами Вадима Самойленка, заступника декана з соціально-виховної роботи факультету фізичного виховання)

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print