І знову наші викладачі в журі міжнародних конкурсів!

З 4 по 7 червня на базі Палацу культури «Іскра» (м. Маріуполь) за сприяння та підтримки лабораторії естетичного виховання та мистецької Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, управління культури і туризму Донецької ОДА, Донецького обласного навчально-методичного центру культури, асоціації діячів культури і мистецтв Донеччини, Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості ПК «Іскра» м.Маріуполь відбувся ювілейний ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс «Майбутнє країни», у якому взяли участь більше 200 учасників чотирьох вікових категорій у жанрі інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва.

Конкурсні номінації Міжнародного фестивалю-конкурсу оцінювало компетентне журі у складі голови – Юрія Смаковського, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ, членів – Віри Бурназової, кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін, в. о. декана ФППОМ БДПУ, Михайла Левандовського – викладача-методиста вищої категорії предметно-циклової комісії «Фортепіано» Харківського фахового музичного коледжу ім. Б. М. Лятошинського, громадського діяча, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, лауреата харківського міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Культура і мистецтво», Катерина Маношина – викладача естрадного вокалу Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв. Професійне журі високо оцінило виконавську майстерність учасників фестивалю-конкурсу та визначило найкращих. Серед учасників були і випускники спеціальності «Музичне мистецтво» БДПУ різних років та їх вихованці.

Вітаємо переможців та учасників ювілейного ХХ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Майбутнє країни», бажаємо нових творчих злетів та омріяних перемог і з нетерпінням чекаємо у стінах Бердянського державного педагогічного університету вже в якості здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)!

За значний внесок у розвиток національної української культури, духовно-патріотичне виховання підростаючого покоління в умовах становлення громадянського суспільства незалежної України, плідну співпрацю у складі журі фестивалю-конкурсу доценти Віра Бурназова та Юрій Смаковський нагороджені дипломами.

За матеріалами кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print