Інна Буніна-Савотченко: «Я пишу, тому що не можу не писати»

19 лютого ц. р. в 5б корпусі БДПУ відбулася зустріч студентів факультету філології та соціальних комунікацій  з українською письменницею та водночас випускницею нашого університету Інною Буніною-Савотченко. Авторка презентувала свою збірку віршів «Скриня», в яку увійшло 50 творів, зібраних впродовж 10 років.

Поетеса читала присутнім свої поезії, серед яких: «Іменем твоїм», «Скриня», «Знайди мене», «Бути сьогодні», «Геть з кола», «Ми всі ще тут», «Вість», «Герой» та інші. У своїй творчості пані Інна розкриває теми кохання, філософських роздумів та творчих пошуків. Під час проведення заходу автор зізналася в тому, що кожен її вірш був неодноразово редагований, а натхнення при їх написанні вона черпала із творів українських письменників Люко Дашвар та Сергія Жадана.

Кожен присутній мав змогу задати питання письменниці, на які вона охоче відповідала. У ході невимушеної бесіди автор не оминула короткі розповіді про себе. Зокрема, вона згадала про свій дім, про своє навчання в університеті, про розвиток її кар’єри в журналістиці та поділилася творчими планами на майбутнє. Особливо цікавим для студентів виявилися поради письменниці для поетів-початківців. Реалізувати свої таланти наші студенти можуть у збірках ФФСК – «Вітрила» та «Живі перлини», які на тій же зустрічі презентували викладачі: доцент Ганна Александрова та доцент Еліна Олійник.

Зустріч з Інною Буніною-Савотченко запам’яталася приємною атмосферою та її неймовірним творчим талантом.

_DSC0090 _DSC0097

_DSC0112 _DSC0115

_DSC0117 _DSC0146

_DSC0153

Сергій Сінча,

смтудент 3ж групи

Світлини з архіву кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print