Історичні змагання на гуманітарно-економічному факультеті

Рада молодих учених гуманітарно-економічного факультету відроджує традицію проведення історичних змагань. Починаючи з 2015 р. студенти факультету беруть участь у Всеукраїнських турнірах з історії та філософії, де вже неодноразово займали призові місця. Однак досягнення таких результатів було б неможливим без тренування своїх інтелектуальних здібностей на факультетському рівні.

Нагоду перевірити свої ораторські та аналітичні здібності мали три команди: «Час та скло», «Три дубки» та «Ветерани історичних військ». Суддями на заході були: професор Костянтин Баханов, декан гуманітарно-економічного факультету, доцент Тамара Макаренко, доценти Світлана Баханова та Марина Антощак. Турнір виявився цікавим та повчальним для учасників. У насиченій боротьбі перемогу отримала команда «Три дубки»: Олексій Стьопін, Анна Каїра, Іван Ревін. Переможці отримали почесні грамоти від деканату.

Наприкінці турніру судді обрали найкращих ораторів-науковців, які отримали індивідуальні винагороди від Ради молодих учених факультету. Ними стали: Олексій Стьопін (студент IІІ курсу) та Андрій Карпенко (студент V курсу). 

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Олексій Короткий,

голова Ради молодих учених

гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print