Із шаною і подякою

У цю чудову пору року приходить до нас і освітянське свято. У час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини палають над землею, немовдарують весь свій жар любові нашим педагогам.

Сьогодні, 4 жовтня, учні та студенти, викладачі, майстри виробничого навчання та працівники економіко-гуманітарного коледжу БДПУ відсвяткували День працівника освіти.

Силами талановитих учнів та студентів коледжу та з участю студентської ради коледжу була підготовлена святкова програма.

У дружному колі, з любов’ю та вдячністю зі сцени зверталися вони до своїх наставників. Мудрі, далекоглядні, самовіддані, терплячі, лагідні та суворі – саме такими бачать своїх викладачів та майстрів  їхні юні учні та студенти.

Із вітальним словом виступила директор коледжу кандидат економічних наук І .А. Макарова, яка щиро і тепло привітала усіх зі святом.

В актовій залі панувала святкова атмосфера.

Дорогі наші працівники освітянської ниви – люблячі і терплячі, добрі і чуйні, творчі і наполегливі, ви сієте добре і вічне. Ваша праця пошанована у всьому світі. Знайте, що всі ваші учні та студенти, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день у день, з року в рік. Бажаємо Вам професійної і творчої вдачі у Вашій нелегкій, але потрібній справі. Терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого, міцного здоров'я і щастя, творчої наснаги, нових педагогічних звершень і всього найкращого!

20181004_122232 20181004_123208

20181004_124119 20181004_133829


Галина Іванченко,
заступник директора з ВР

Світлини з архіву коледжу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print