Спробуємо бути друзямі: україна – польща

Із 24 вересня по 1 жовтня ц. р. студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Наталя Рибнікова брала участь в міжнародному проекті «Let's Be Friends (м. Поронін, Польща, гори Татри), організаторами якого виступили Львівська міська молодіжна організація «Інститут українських студій».

Основними цілями проекту були промоція активної участі молоді в суспільному житті, розвиток особистих якостей молодих людей, інтеграція незрячої молоді у суспільство, розвиток дружніх відносин між Україною та Польщею.

Проект об'єднав 20 учасників з Польщі та України, більшість з яких мала проблеми з зором. Головним завданням для учасників була активна участь у заході, допомога з супроводом людей, що мають вади зору, а також переклад у разі необхідності.

Навчання у рамках проекту здійснювалося англійською мовою. Для учасників були проведені тренінги, спрямовані на розвиток імпровізаційних якостей та фільмостворення; після чого учасники апробували свою майстерність у школі м. Закопане.

Дякуємо організаторам проекту за можливість отримати нові знання, натхнення і досвід, який обов’язково будемо практикувати у навчальній і майбутній професійній діяльності.

1 2

3 4

5 6

 

Наталя Рибнікова,
студентка 3-го курсу
спеціальності «соціальна робота»
Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти
(світлини з архіву автора)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print