Із вдячністю від учителів

Педколектив ЗЗСО № 3 висловлює щиру подяку всім викладачам Бердянського державного педагогічного університету, які проводили курси підвищення кваліфікації з 6 грудня до 10 грудня 2021 р., та методисту Людмилі Костенко за високий професійний рівень їх організації.


Метою проведених занять було не лише вивчення відповідних нормативних документів, оволодіння методологічними й теоретичними основами відповідних галузей науки, а й ознайомлення з сучасними досягненнями психолого-педагогічної науки, специфікою роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та методикою викладання предметів в умовах НУШ.
Заняття були спрямовані на підвищення професійної майстерності кожного вчителя та стимулювання і розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу в цілому. Усі викладачі курсів спрямували вчителів до переходу роботи у новому форматі, поділилися своїми науковими наробками, які стануть у нагоді під час роботи.
Проведені заняття сприяли вдосконаленню теоретичних знань, оволодінню новими формами, методами, прийомами навчання і виховання дітей у Новій українській школі.
Курси фахової підготовки у Бердянському державному педагогічному університеті, спрямовані на всебічне підвищення професійної майстерності кожного учителя, підтримку інноваційної діяльності педагогів, сприяли підвищенню професійної компетентності вчителів.
Якісна організація курсів дала змогу задовольнити потребу вчителів у постійному підвищенні фахового рівня, а надані методичні матеріали сприяли підвищенню рівня професійної діяльності та загальної культури вчителя.
Напередодні НОВОГО РОКУ від щирого серця бажаємо успіхів та натхнення колективу Бердянського державного педагогічного університету та висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю.

Педколектив ЗЗСО №3


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print