Про трансверсальні компетентності: інтернаціональна гостьова лекція для pre-service English teachers

У контексті інтернаціоналізації вищої освіти важливим є міжнародне наукове співробітництво, що передбачає фаховий діалог та ознайомлення здобувачів вищої освіти з досягненнями наукової думки інших країн, зокрема завдяки залученню науковців і членів професорсько-викладацького складу закордонних університетів до гостьових лекцій.


Так, 23 грудня ц.р. відбулась гостьова лекція «Transversal Competency» Марії Чикіль, кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри іноземних мов Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (англійська мова і література)» (скорочений термін навчання, гарант – Богдана Салюк).
Під час зустрічі спікерка познайомила здобувачів вищої освіти з поняттям і видами трансверсальних компетентностей, наголосила на важливості їх формування у майбутніх фахівців, адже це сприятиме розвитку предметних компетентностей, а у перспективі – і навичок life-long learning. У ході Q&A блоку студенти змогли поспілкуватися з лекторкою, уточнити деякі аспекти представленої теми.
Висловлюємо вдячність Марії Юріївні за актуальну і змістовну лекцію та плідне спілкування!

Богдана Салюк,
доцентка кафедри іноземних мов
і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print