Кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства вітає

Анастасію Козлову та її наукового керівника Ольгу Боговін

29 жовтня відбувся круглий стіл та нагородження переможців
VІІ конкурсу наукових статей «Мистецтво жити разом» від Міжнародного центру «Сяйво». Цього року було обрано таку тему досліджень: «Роль організації громадянського суспільства у запобіганні розбрату та виникненню конфліктів». Конкурс орієнтований на студентів-політологів, соціологів та юристів, але цими науковими галузями не обмежується. Роботи, які подаються на конкурс, розподіляються за трьома категоріями: аспірантура, магістратура, бакалаврат; у залежності від рівня вищої освіти претендента. У кожній категорії визначаються два переможці та троє номінантів, розподілених за місцями. Усі переможці нагороджуються грамотами та цінними подарунками від центру та запрошених гостей.

Здобувачка першого рівня вищої освіти факультету філології та соціальних комунікацій спеціальності «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» Анастасія Козлова здобула друге місце у номінації серед претендентів категорії «Бакалаврат» і була нагороджена грамотою та цінним подарунком (смарт-годинник). Тема наукової статті: «Уособлення колоніалізму ХІХ століття у романі А. Кримського “Андрій Лаговський”». Науковий керівник – к.ф.н., доцент кафедри Ольга Боговін.

Кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства вітає переможницю та її наукового керівника і бажає цікавої подальшої співпраці та нових наукових злетів!

За матеріалами кафедри української та зарубіжної

літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print