Каскад новорічних приємностей

Теплими словами привітань і приємними подарунками розпочалася оперативна нарада 21 грудня. Перша проректорка, проф. Ольга Гуренко звернулася від адміністрації університету з найкращими побажаннями: «Нехай усі негаразди залишаються у 2021, а все позитивне з цього року переходить у рік прийдешній. Бажаємо усім вам, вашим близьким, рідним, оточенню міцного здоров’я та усіляких гараздів».

У подарунковому пакеті – блокнот, ручка, календарі з фотографіями наших студентів, університетських локацій, світлинами з яскравих подій студентського життя. Особливе захоплення викликала новорічна прикраса яскраво-синього кольору, яка доповнила минулорічну колекцію білих і червоних ялинкових кульок з логотипом БДПУ, і продовжила концепцію святкових заходів – «шукай щастя поруч».
«Нехай новий рік буде сповнений новими професійними звершеннями та здобутками, неймовірним успіхом та натхненням. Бажаю вам і вашим родинам завжди бути багатими на міцне здоров’я, добро та радість, щоб усі ваші починання і щоденні справи увінчувалися успіхом, а Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії, оптимізму та невичерпної енергії!» – звернувся у вишуканій новорічній листівці ректор університету, проф. Ігор Богданов.

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print